Save Preloader image

0%

https://www.dijitalofix.com/wp-content/uploads/2020/03/services-header-bg-image-min.jpg

HİZMETLERİMİZ

Wordpress Site Hizmeti
WordPress Site Hizmeti ile firmanızın e-ticaret, kurumsal veya kişisel blog
sitelerini oluşturabilir ve firmanızın dijital ortama taşınmasını sağlarız.
Editörlük Hizmeti
Editörlük Hizmeti ile mağazanızı dijital ortama taşıya bilir ve ürün yönetimine ait içeriklerinizi profesyonel bir şekilde oluşturabiliriz.
SEO Hizmeti
Sektörünüzde google’de ilk sıralarda olmanızı ve müşterilerinize daha kolay ulaşabilmenizi sağlayabilmek  SEO Hizmeti ile mümkündür.
Grafik Tasarım Hizmeti
Grafik Tasarım Hizmeti ile işletmenizin kurumsal kimliğini oluşturabiliriz.
Google Adwords Hizmeti
Web sitenizin ön plana çıkmasını ve telefonla arama almak istiyorsanız Google Adwords Hizmeti tam işletmenize göre.
7 / 24 Destek Hizmeti
Uzman ekibimiz, süreç boyunca 7/24 destek sağlamaktadır.
İş teslimi sonrasında ise 6 aylık ücretsiz teknik destek vermekteyiz.

WordPress Kurumsal Site Hizmeti

Her kurumsal firmanın ve kurumsal olma yolunda ilerlemek isteyen firmanın kendini yansıtan bir web sitesine ihtiyacı vardır. Web sitesinin kurumun logo, renk ve diğer tasarımlarına uygun olarak inşa edilmesi adeta dijital bir kimlik yaratmaktır. Günümüz teknoloji çağına ayak uydurmak isteyen her firmanın kurumsal bir siteye ihtiyacı vardır. WordPress kurumsal web sitesi hizmeti veren ajanslar da eşsiz dijital kimlik tasarımlarını vadederek kurumsal siteler oluşturur.

WordPress Kurumsal Site Nedir?

WordPress kurumsal site hizmeti kurumsallık yolunda ilerleyen markalar için üretilen sitelerdir. Dünya genelinde kullanılan WordPress isimli sitenin altyapısının kullanılarak hazırlandığı bu kurumsal siteler, her ne kadar altyapıları açısından benzer olsa da tasarım olarak birbirlerinden oldukça farklıdırlar.

Sitelerin tasarımında kullanılan arka plan ve diğer renkler, kurumla bağdaşlaşmış olan renklerdir. Ayrıca markanın logosunun ve sloganının kullanımı da kuruma özgü sitenin oluşturulmasında etkili olan diğer yapı taşlarıdır. Dijital kimliğin yaratılmasında etkili olan bu yapı taşları gerek ülke gerekse dünya genelinde tanınırlığı sağlayan teknolojik yatırımlardır.

WordPress Yazılımı
WordPress dünya genelinde kullanılan bir sitenin. Site, özel ya da kurumsal olmak üzere çeşitli alanlarda web sitesi oluşturma yazılımına sahiptir.

Sahip olduğu altyapısı ve WordPress yazılımı ile site kurmanın kolaylığının ve ayrıcalığının yaşandığı bu mecra, milyonlarca özel tasarımlı siteye ev sahipliği yapmaktadır.

Profesyonel Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi deyince akıllarda özel ya da devlete bağlı olan bir kurum için oluşturulmuş site belirir. Profesyonel kurumsal web sitesi ise bunun bir tık üstü olarak daha profesyonel tasarımlara sahip olan, kurumun kendi kimliği ile oluşturulmuş olan sitelerdir. Bu siteler de her kurum, müşterileri için kendi kategorilerine uygun olan çeşitli hizmetleri verir.

WordPress Blog Site Hizmeti

Blog sitesi, internet dünyasına kişisel web sitesiyle adım atmak isteyen herkesin tercihidir. Genelde günlük ya da haftalık yazı ve görsellerden oluşan blog siteleri ile kullanıcılar anılarını, hayat hikayelerini ya da çok sevdikleri hobilerini paylaşmayı tercih ederler. Blog sitesi açıp yıllar boyunca yazı yazan, sonrasında bu yazıları kitaplaştırıp edebiyat dünyasına adım atan birçok isim vardır. Bunların ilham kaynağı olduğu, blog oluşturmak isteyen kişilerin yanında ise her zaman WordPress blog site hizmeti dijital ajanslar bulunuyor.

WordPress Blog Sitesi Nedir?

WordPress, kendisine internette bir dünya yaratmak isteyen herkesin yardımına koşan bir site. Site hem profesyonellerin hem de acemilerin kullanabileceği tarzda oluşturulmuştur. Kendine, bir kuruma ya da müşteriye web sitesi kurmak isteyen herkesin ilk tercihi olan WordPress (WP), şu anda internet ortamında bulunan milyonlarca sitenin yapı taşıdır. WordPress yazılımı üzerinde yükselen siteler kaşımıza iki şekilde çıkar.

WordPress blog sitesi ve kurumsal web sitesi olarak iki şekilde karşımıza çıkan WP temelli siteler, kendisine ait dijital bir dünya kurmak isteyen herkes tarafından tercih ediliyor. İlerleyen zamanlarda kullanıcılarının hızlı bir şekilde artacağı öngörülen WP’de dilediğiniz konuyu işleyeceğiniz blog sitesine dijital ajanslar yardımıyla sahip olabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren ajanslar, tasarımını bizzat belirleyeceğiniz tarzda siteleri üreterek siz değerli kullanıcılara teslim ediyorlar. Yaptığınız işleri, zamanınızı severek harcadığınız hobileri, yazdığınız denemeleri ve şiirleri ve elbette ki daha pek çok hayat ayrıntınızı paylaşabileceğiniz bu sitelerin üzerindeki tüm kontroller size aittir. Dilerseniz çeşitli araçlar sayesinde sitedeki trafiği, insanların en çok hangi yazı üzerinde durduğunu ve daha pek çok ayrıntıyı takip edebilirsiniz.

Profesyonel Blog Sitesi
WordPress alt yapısında üretilen siteler pek çok sektörde olabilir. Kişisel WP blog siteleri kişinin hayatından kesitler içerebilir. Bunun yanı sıra profesyonel WordPress blog sitesi sahibi olan kişiler kişisel blog yazma işini bir tık ileriye götürmeyi amaçlayan ve hatta götürmüş olan kişilerdir.

Dijital ajanslar tarafından sağlanan profesyonel blog sitesi hizmetleri, daha çok sosyal mecralarda belirli bir takipçiye sahip olup artık blog sitesini açmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Örneğin son zamanlarda bir hobiden çok meslek haline gelen “gezginlik” tüm sosyal mecralarda yüz binlerce takipçiyi ve beğeniyi getiren bir alandır. Gezgin olarak ünlenen ve hikayelerini daha geniş kitlelerle paylaşmak isteyen kişiler dijital ajanslara başvurarak profesyonel blog sitesi hazırlatırlar.

Siz de blog açmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum diyenlerdenseniz öncelikle hangi konularda yazmak istediğinize, sitenin hangi alanda olacağına karar verin ve sonrasında dijital ajanslar ile iletişime geçin. Sonra bırakın tasarım harikası siteniz adresinize teslim edilsin.

SEO Nedir?

Seo, google’da ön plana çıkmanızı sağlayan optimizasyon sistemidir. SEO (search Engine Optimazasyonu) Arama Motoru Optimizasyonu olarak da tanımlanabilir. Bu özel sistem sayesinde işletmenizi ön planda olmasını sağlayabilirsiniz. Seo ile işletmenizin kategorisine bağlı olarak kelimeler belirlenir. Bu kelimeler ile sıralama yapılır. Google, bu işlemi kendi algoritmasına bağlı olarak düzenler.

Bu süreçte doğru olan, markanızı yansıtan çalışmalar yapılmasıdır. Bu yüzden her firmanın seo uzmanına ihtiyacı vardır. Çünkü; seo işlemlerinin google algoritmasına göre düzenlenmesi gerekmektedir. Bu işlemler ne kadar doğru yapılırsa, işletmeniz o derece ön planda olacaktır.

Seo işlemlerinin alanında uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir. Çünkü; seo çok detaylı bilgi birikimi isteyen bir iştir. Bu işlemin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Sizi ön sıralara taşıyan bu işlem, yanlış yapıldığı zaman işletmenizi alt sıralara kadar da düşürebilir. Ne yazık ki bu durumu toparlamak zaman alacaktır. Yapılan bu yanlış hem zaman açısından hem de maddi açıdan işletmenize zarar verebilir.

Markanızın seo işlemleri için, bizlere ulaşarak kısa sürede bu işlemlerinizi çözüme ulaştırabiliriz.

SEO Neden Önemlidir? Neden Gereklidir?

Seo markanızın bilinirliği açısından önemli bir yere sahiptir. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte işletmeler artık dijital ortama taşındı. Bu yüzden insanlar işletmelerinin bilinirliğini arttırmak için bazı çalışmalara ihtiyaç duyarlar. Bu araçlardan birisi de seo çalışmalarıdır. Çünkü markanızı ön plana taşıyan en etkili araçtır. Seo çalışmaları etkili ve doğru bir şekilde yapıldığı zaman markanızı en üst seviyelere kadar taşıyabilirsiniz.

Seo’nun önemi google sıralamalarında önemli bir yere sahiptir. Bu özel çalışmalar ne kadar doğru bir şekilde yapılırsa, o kadar etkili olur. Kişilerin kolay bulunmasını sağlayan bir araç olarak da söylenebilir. İşletmeler kendisini tanıtmak için reklama ihtiyaç duyarlar. Reklam önemli bir araçtır. Seo çalışmaları başarılı olan bir işletme reklama ihtiyaç duymaz. Bu durum, kişilere artı bir avantaj olarak söylenebilir.

Seo, her işletme için olması gereken bir çalışmadır. Bir web sitesinin seo çalışması olmazsa olmazıdır diyebiliriz. Google’ da üst sıralarda yer almak ve bilinirliliğinizi arttırmak için seo çalışması yaptırmalısınız.

Google SEO Nedir?

Arama motorları arasında bilinirliği en yüksek olan google’dir. Bu platformda ön plana çıkmak çok önemlidir. Bu alanda ön plana çıkmak seo çalışmalarıyla olmaktadır. Seo çalışması kelime çalışması olarak da söylenebilir.

Seo işlemlerinde İşletmenizi yansıtan özel kelimeler belirlenir ve bu kelimeler sitenizi ön plana çıkartılmaya hazırlanmış şekilde düzenlenir.

Google’da belli bir Algoritma vardır ve Google buna bağlı olarak işletmenizi ön plana çıkartıp veya en alt sıralara götürür. Burada önemli olan şey sitenize girdiğiniz içeriklerin diğer markalarda aynı olmamasına dikkat etmeniz gereklidir. Çünkü; google kopya içerik sevmeyen bir alandır. Bu işlerin araştırmasını ve incelemesinin yapılması için uzman kişiler tarafından destek almalısınız. Çünkü SEO yanlış yapıldığı zaman işletmenizi arka plana atarak Google’da görünürlüğünü azaltabilir

Grafik Tasarım

Web siteniz kuruldu sıra geldi tasarım hizmetine… Çalışma alanında önemli olan kısımlardan biriside budur. Web sitenizi gösteren ve daha renkli hale gelmesini sağlayan tasarımdır. Bu web tasarım olarak geçer. Web sitenizin tasarımı, markanızı ve logonuzu yansıtan renkler olduğunda daha kurumsal hal alabilir.

Grafik tasarım hizmeti düşündüğünüzden daha önemli bir yere sahiptir. Çünkü, tasarım kişilerin ilgisini direkt olarak etkilemektedir. Hatta satış sektörü olan firmalar bu olayı sıklıkla kullanır. Çünkü; tasarımda kullanılan renkler kişileri psikolojik olarak etkileyebilmektedir. Grafik tasarım hem dijital hem de baskı alanında kullanılmaktadır. Tasarım ne kadar kaliteli ve başarılı olursa dijital mecradaki yerinizde o kadar etkili olacaktır.

Djitalofix olarak markalarımıza profesyonel anlamda grafik tasarım hizmeti de vermekteyiz.
Grafik tasarımı hem dijital mecrada hem de matbaa alanlarda kullanabilirsiniz.

Matbaa alanında grafik tasarımda

 • Broşür
 • El ilanı
 • Kartvizit
 • Etiket gibi
 • Menü
 • Dergi
 • Kurumsal Kimlik çalışmaları (bir marka için olmazsa olmaz)

Matbaa alanında grafik tasarım yapılırken, dikkat edilmesi gereken ilk şey tasarımın kaliteli olmasıdır. Sonraki adım ise baskı kuralları doğrultusunda çalışmalar yapılmalıdır. Bu kurallara uymak matbaa alanında grafik tasarımın ilk kuralıdır. Dijital mecra alanında grafik tasarım yapıldığında Sosyal medya tasarımları (her mecraya farklı boyutta tasarım yapılır. Bu profesyonelliğin ilk belirtisidir) Web sitesi görselleri(banner, slider vs)

E
Kurumsal kimlik nedir?

Markanızın kimliğini oluşturmak için kurumsal kimliğe ihtiyacınız vardır. Kurumsal kimlik firmanızı temsil eden en önemli unsurdur. Kurumsal Kimlikte ilk önemli olan şey logodur. Eğer logonuz yoksa markanızı yansıtan bir logo tasarlanır. Markanızın sektörüne bağlı olarak renk seçimi yapılır. Örneğin; sağlık sektör içeren bir firmanız varsa yeşil tonlarında renk seçmeniz daha uygun olacaktır.

Kurumsal kimlik içerisinde neler var?

 • Logo
 • Kartvizit
 • Antetli kağıt
 • Blok not
 • Kalem
 • Zarf
 • Dosya
 • Diğer ürünler

Grafik tasarım çalışma süreci nasıl ilerler ?

Markanın, isteklerine göre fiyat ve zaman verilir. Marka onay verdikten sonra, ödemenin %50’si talep edilerek çalışmalara başlanır. Tasarım süreci içerisinde müşteri ile iletişim halinde olunarak, istekleri doğrultusunda çalışmalar yapılır. İş sonunda müşteriye sunum yapılır ve çalışma hakkında istek ve düşünceleri alınır. Ortak noktada buluşularak, revizeler varsa onlar çözüme kavuşturulur. Onay alındıktan sonra ödemenin kalan kısmı talep edilerek proje teslimi yapılır.

Dijitalofix zamana çok önem verir. Zamanında teslim edemeyeceği işleri kabul etmez. Müşterisini mağdur etmeyen ve daha iyi yerlere gelmesini sağlamak ilk amacıdır. Kurumsallaşmak ve alanınızda daha iyi yerlere gelmek istiyorsanız dijital ofix ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Adwords Yönetimi veya Hizmeti

Web sitenizin ön plana çıkması ve telefonla arama almak istiyorsanız google adwords tam size göre. Google Ads ile markanız artık ön planda yer alacak. Bilinirliği yüksek olan arama motorlarından biri olan Google platformunda web sitenizi üst seviyelere çıksrmak çok önemli bir detaydır. Çünkü; tüm arama motorlarının başında yer alır. Google ile ön plana çıkma ve müşterilerinize bilinirliliğinizi arttırmak için reklamları tercih edebilirsiniz.

Google adverse sayesinde Dünyanın öbür ucuna açabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Anahtar kelimeleri ne kadar doğru seçilirse markanızın Google’da ilerlemesi de o kadar üst düzeyde olacaktır. Bu işlemin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Çünkü; yanlış bir işlem yapıldığı zaman sayfanızı geri plana atılmasına da sebebiyet verebilirsiniz.

Google ads reklam bazlı çalışan bir sistemdir. Google reklamlarından sadece reklam tıklanıp web sitesi ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınız zaman bir ücret ödersiniz. Ama video reklamları olduğu zaman 30 saniyeden kısa sürede ya daha sona ermeden atlanırsa bir ödeme yapmazsanız.

Bu süreçte önemli olan bütçenizi verimli bir şekilde kullanılmasıdır. Bütçenizi verimli kullanmak profesyoneller tarafından destek almanızda fayda vardır. Reklam bütçesi tamamen size bağlıdır. Bu süreçte destek aldığınız ekibimizin yönergelerine göre de ilerleme yapabilirsiniz.

Dijital ofix olarak markanızı Google’da ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Reklam sürecinde nasıl ilerlediğine dair bilgiler veriyoruz. Ayrıca yapılan reklam işlemlerini müşterimize aylık veya haftalık raporluyoruz. Bu analize göre reklam sürecinde değişiklikler yapıyoruz.

Arama motorlarının en kapsamlısı olan google’da yer almak çok önemlidir. Tüm arama motorlarını kapsayan bir yapıya sahip olan google sizi öne plana çıkartmak adına her şeyi tasarlar. Google’da yer almak hem kurumsal açıdan hem de yerel açıdan fayda sağlar. Google reklamları sadece marka asını yazdığınızda değil, bir siteye girdiğiniz zaman sayfanın sağ, sol kısımlarında da karşınıza çıkabilmektedir. Bu reklamlara tıklayarak da markaya ulaşılabilir.

Google ads ile neler yapılır?

 • Google reklamları sayesinde daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz
 • Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar
 • Marka bilinirliliğini arttırır
 • Google reklamları ile sayfanızı ön plana taşırsınız
 • Seo ile ilişkilendirilebilir
 • Arama motorlarının kalbi
 • Organik ve gerçek müşteri
 • Daha fazla ve gerçek takipçi
 • Bulunduğunuz alan dışından da her yere ulaşabilirsiniz
 • Diğer mecralarla da ortak reklam çalışması.(her alanda görülebilir reklam)

Google ads ile müşterilerimize detaylı bilgi veriyor ve google da ön planda yer almasını sağlıyoruz. Sektördeki rakiplerini araştırarak, onlara göre inceleme yapıyoruz. Bu sayede daha sağlıklı çalışmalar yapılmış oluyor. Reklam süresi ve bütçesi belirlenerek, reklam süreci başlatılıyor. Reklam süreci bittikten sonra sayfanız hakkında raporlama ve analiz yapılarak size sunum yapılır. Bu süreç içerisinde web sitenizde ki artışı kendinizde fark edeceksiniz.

Google reklam ücretleri tamamen sizin bütçenize bağlıdır. Kelime bazlı çalışır. Bu yüzden rekabet olduğunuz firmalarla google üzerinden sıralamaya alınırsınız. Kelime bazlı çalıştığı için, seçilen kelimeler çok önemlidir. Reklamlarında detayları bulunur. Bu reklamları alanında uzman kişiler tarafından yapılmasında fayda vardır.

Dijital ofix olarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve kadromuz ile sizlere en başarılı sonuçları vermekten mutluluk duyarız. Aynı zamanda reklamlarınızı yakından takip ediyor aksi bir durumda reklamlarınızı düzenleyebiliyoruz. Sizlerde dış dünyaya açılmak ve markanızı tanınır hale getirmek istiyorsanız, google reklamlarını tercih edebilirisiniz. Bu reklamları doğru ve profesyonel bir şekilde yaptığınız takdirde harika sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

WordPress E-Ticaret Hizmeti

WordPress E Ticaret Nedir?

WordPress açık kaynağı sahip bir internet sitesi altyapısına sahip olan e- ticaret modülüdür. WordPress sıklıkla kullanmaktadır. Online olarak satış yapmak isteyen firmalar bu sistemi tercih ederler. WordPress sisteminde sınırsız sayıda ücretli-ücretsiz tema seçenekleri bulunmaktadır

Peki neden WordPress e-ticareti diye soracak olursanız, ufak maliyetlerle kurumsal ve kaliteli bir siteye sahip olmak istiyorsanız bu sistem tam size göre.

WordPress’in olmazsa olmaz panellerinden birisi Woocommercedir. Woocommerce nedir? E-ticaret bazlı Web sitelerinin %60ında woocommerce alt yapısı kullanılır. Bu eklentiyi yükleyerek bir çok değişik özelliğe sahip e-ticaret alt yapısına ulaşabilirsiniz. Ayrıca woocommerce tamamen ücretsiz bir eklentidir. Kullanıcı dostu olarak bilinen bu eklenti wordpress’in olmazsa olmazdır.

WordPress Yazılımı

WordPress yazılımı her işletme tarafından tercih edilmektedir. Kurumsal bir web sitesi istiyorsanız, wordpress’i tercih etmelisiniz.

Neden wordpress? diye soracak olursanız

Kaliteli tema ve eklenti

Wordpress’in en çok beğenilen özelliklerinden birisi de tam desteği vermesidir. Farklı temalarla kişilerin dikkatini çekerek daha web sitenizi kurumsal bir hale getirebilirsiniz. WordPress temaları arasında yabancı dil desteği de bulunmaktadır. Kişiler isteklerine göre seçimler yapabilirler. Woocommerce ile wordpress kullanımı daha kolay ve daha profesyonel hale gelebiliyor.

Az Maliyetli Profesyonel E-Ticaret Sitesi

Bilindiği üzere e-ticaret alt yapıları oldukça yüksek maliyetlere sahiptir. Eğer bir e-ticaret sitesi düşünüyorsanız bunun için ilk şey maliyetidir. Bu yüzden kişiler, daha ucuz maliyetli arayışa girerler. Eğer bu alanda maliyet harcamak istemiyorsanız ilk etapta WooCommerce tercih edebilirsiniz. Bu özel panel ile e-ticaret sitenizi tamamen ücretsiz şekilde kullanmanıza olanak sağlar.

Woocommerce ile profesyonel ve uygun maliyetli web sitesine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Site Analizi

Woocommerce ile sadece site satışı yapmıyoruz. Satışın yanı sıra sitenizdeki tüm analizleri yapıyor ve size raporlama işlemi sunuyoruz. Buna bağlı olarak sitenizdeki ilerlemelerinizi gözlemliyoruz. Bu alanda da destek veriyoruz. Bu analiz aynı zamanda sitenizde de bulunmaktadır.

Web sitenizde bulunan eklentileri istediğiniz zaman geliştirebilirsiniz. Analiz ve istatistik bölümüne farklı özellikler ekleyebilirsiniz. Bu analizlerin takibini ne kadar başarılı bir şekilde yapılırsa web sitenizin ilerlemesi de o derecede artış gösterecektir.

Profesyonel E-Ticaret Sitesi

Profesyonel e-ticaret Sitesi isteyen kişiler WordPress tercih ederler. WordPress’in ana temalarından biri olan Woocommerce’i aktif olarak kullanan binlerce alışveriş sitesi bulunmaktadır. Neden sürekli tercih ediliyor derseniz bu sistem oldukça hızlı ve güvenilirdir. Siteyi olumsuz derecede etkileyen bir yapısı olmaz. Profesyonel E ticaret sitesi nasıl olur diye merak ediyorsanız hızlı ve kullanıcı kolaylığı sağlamalıdır.