Save Preloader image

0%

https://www.dijitalofix.com/wp-content/uploads/2020/03/services-header-bg-image-min.jpg

HAKKIMIZDA

Nasıl çalışıyoruz?

HAKKIMIZDA

Sonuç odaklı ve içinize sinen bir web çözümü mü arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Günümüzde firmalar dijital platformlarda da mutlaka yer almalı ve sürekli aktif bir rol üstlenmelidir. Dijitalofix olarak, firmanızın tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak görevimiz.

Çalıştığımız işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak ve dijital çözüm sunmak en büyük tutkumuz. Bizimle çalışmayı tercih ettiğinizde, şirketinize ve hedeflerinize uyan özel bir planla ilerleyebilirsiniz. Süreç sonuna kadar, sürekli iletişimle desteğimizi sürdürmekteyiz ve sonrasında da yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Web tasarımlarımızı tüm cihazlara entegre şekilde geliştiriyoruz. Ayrıca karmaşık konularla uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için domain, host, web tasarım hizmetlerinin tümünü bir arada, paket şeklinde hizmetinize sunuyoruz. Yazılım hizmetlerimizle, SEO odaklı içeriklerimizle web sitenizin her zaman görünür olmasını sağlıyoruz.

WordPress tabanlı e-ticaret site tasarımı, web tasarım, içerik yönetimi, sosyal medya ya da blog sayfanız için editörlük hizmetlerimizle deneyimli ekibimiz sizlerin yanında. Grafik tasarım, kurumsal ya da kişisel blog sayfası kurma konusunda da detaylı paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güçlü iletişim stratejilerimizle başarıya ulaşmanız çok kolay. Çalıştığımız her marka bizim için çok değerli. Siz de firmanızı dijital platformda ileriye taşımak istiyorsanız, gelin Dijitalofix ile bir yol haritası oluşturalım.

Her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşan profesyonel bir ekip, özgün içerik çalışmaları ve yaratıcı tasarımlar artık bir tık uzağınızda.

Akıllı Planlama
İşletmenize uygun paketler ile hedefinize daha hızlı ulaşmanız mümkün.
Sizin için iş süreçlerini planlayıp gerçekleştirme aşamalarını, sürekli iletişim halinde kalarak beğeninize sunmaktayız. Sadece geliştirme aşamasında değil,
süreç sonunda da 7/24 destek ile hizmet vermekteyiz.
Yaratıcı Fikirler
Müşterilerimiz her zaman birinci önceliğimizdir. Sorumluluğunu üstlendiğimiz her proje için büyük bir enerji ve yaratıcılıkla iş geliştiriyoruz. Sunduğumuz farklı fikir önerileriyle, işletmenizi rakiplerinizden daha üst sıraya taşıyoruz. Şikayetlerinizi çözümlerle değiştirmek için sizleri bekliyoruz.
Uzman Deneyimi
Her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşan profesyonel bir ekip, özgün içerik çalışmaları ve yaratıcı tasarımlar ile sizlere benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Beklentilerinizi ve hedeflerinizi önemsiyoruz. Bu sebeple, uzmanlarımızın bakış açısı ve tecrübeleriyle sizlere destek sağlıyoruz.